SatursSaturs  CalendarCalendar  FAQFAQ  MeklētMeklēt  Lietotāju sarakstsLietotāju saraksts  Lietotāju GrupasLietotāju Grupas  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

Share | 

T3 zaļā Doka

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down 
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2
AutorsZiņojums
RobertsK

Number of posts : 473
Dzīvesvieta : Salacgrīva ir spēks

PostTēma: Re: T3 zaļā Doka   01.08.12 23:08

Šuvju pīrāgs... Cinks, 2k Epoxīda grunte, šuvju hermētiķis 34, 2k auto grunte krāsa! Par 34 es dadzāg esmu stāstijis zem dehlera jumta problemas topika!
Vismaz manā ciemā es esmu pirmais kurš smērējies ar šo cinku! Tā kā man piegriezās visu krāsotāju gudrie risinājumi gribēju ko pamēģināt orģinālu!!
Atpakaļ uz augšu Go down
Apskatīt lietotāja(-u) profilu http://www.sttechnics.lv
Viesis
Viesis

PostTēma: Re: T3 zaļā Doka   01.08.12 23:39

Nezinu kā tev, bet man ar brunox viss vienmēr ir sanācis. Vajag metāla īpašības labāk zināt
Kkas tāds sanāk
Atpakaļ uz augšu Go down
uldis

Number of posts : 678
Dzīvesvieta : Rīga, Valdlauči

PostTēma: Re: T3 zaļā Doka   05.08.12 21:24

ja braciet tikai pa vasaru, tad brunox tur, bet ziemai garām-pārbaudīts !!
Atpakaļ uz augšu Go down
Apskatīt lietotāja(-u) profilu
JurisZe

Number of posts : 173
Dzīvesvieta : Jelgava

PostTēma: Re: T3 zaļā Doka   07.08.12 2:21

Notiek metināšanas darbi. Zemāk bildes.

Atpakaļ uz augšu Go down
RobertsK

Number of posts : 473
Dzīvesvieta : Salacgrīva ir spēks

PostTēma: Re: T3 zaļā Doka   07.08.12 4:21

Forši un rūpīgi!!! Ir tikai viena problēma... Pārāk lielas savienojumu vietas kur metāls saguļ divās kārtās un paliek iespēja ievilkties kondensātam un atkal aiziet vaļā agrā rūsa!! Es salaiduma vietās pāri laidu ne vairāk kā 3-4 milimetri un metināju pilno šuvi pa punktiem. Tālākiem projektiem es gribu pamēģināt tehniku ar alvošanu, kad visu samatina pa punktiem un pārējās savienojuma vietas salodē ar alvu!!!
Atpakaļ uz augšu Go down
Apskatīt lietotāja(-u) profilu http://www.sttechnics.lv
JurisZe

Number of posts : 173
Dzīvesvieta : Jelgava

PostTēma: Re: T3 zaļā Doka   07.08.12 17:15

RobertsK rakstīja:
Forši un rūpīgi!!! Ir tikai viena problēma... Pārāk lielas savienojumu vietas kur metāls saguļ divās kārtās un paliek iespēja ievilkties kondensātam un atkal aiziet vaļā agrā rūsa!! Es salaiduma vietās pāri laidu ne vairāk kā 3-4 milimetri un metināju pilno šuvi pa punktiem. Tālākiem projektiem es gribu pamēģināt tehniku ar alvošanu, kad visu samatina pa punktiem un pārējās savienojuma vietas salodē ar alvu!!!

Paldies, ņemsi vērā.
No ķīmijas zināšanā par alvu ir viens riska faktors. Alva (Sn) ir mazāk aktīva par dzelzi (Fe) un abus saliekot kopā pirmas reaģēs aktīvākais, un reaģēs par abiem, t.i. pat vairāk nekā ja būtu viens. Ja ir kopā ar cinku (Zn), tad cinks reaģē pirmais un plus vēl šamajam veidojas noturīga cinka oksīda (ZnO) kārtiņa, kas samērā ilgu laiku notur metālu neskartu. Ja alvo cinkotus bleķus, tad visu uz sevīm paņem Zn. Aizdoma, ja alvosi vienkārši auto bleķus, visu koroziju uz sevis paņems Fe - t.i. auto.

Ja vien cinkam būtu zemāka kušanas t*C, tad varētu ar cinku. Nerūsētu 100%! =) Kušanas temperatūras Zn apmēram 491*C, plikai alvai 232*C.
J
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content

PostTēma: Re: T3 zaļā Doka   

Atpakaļ uz augšu Go down

T3 zaļā Doka
Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu 
Lapa 2 no 2Pāriet uz lapu : Previous  1, 2